24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Krosno

Wynajem aut i busów w Krośnie - Punkt Wydań

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Krosna i okolic do korzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Samochody na teren miasta Krosno podstawiane są z oddziału Rzeszów. Za niewielką opłatą  podstawiamy i odbieramy auta pod wskazany przez Państwa adres.
 

wypożyczalnia busów w Krośnie
 

Rezerwacje:
oddział - tel: 500 400 978
​​​​​infolinia - tel: 500 800 935
formularz rezerwacji on-line

Adres najbliższego oddziału:
​ul. Boya-Żeleńskiego 18
35-105 Rzeszów
 darmowy parking

Adres najbliższego oddziału:
​ul. Boya-Żeleńskiego 18
35-105 Rzeszów
 darmowy parking

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON KROSNA I OKOLIC
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

 Miejscowość Krosno
Koszt dostarczenia auta - wynajem > 7 doby gratis
Koszt dostarczenia auta - wynajem < 7 doby 100 PLN

wynajem aut w Krośnie

Krosno

Miasto na prawach powiatu w województwie podkarpackim, siedziba władz powiatu krośnieńskiego. Przez Krosno przebiegają: droga krajowa nr 28 oraz drogi wojewódzkie nr 990 i 991.Najbliższe lotnisko obsługujące linie pasażerskie znajduje się w Jasionce koło Rzeszowa. Posiada drugi co do długości pas startowy w Polsce

wynajem busów Krosno

Zróżnicowana flota aut dostawczych i busów

Nasza firma – wypożyczalnia samochodów dostawczych z Krosna – dba o jak najwyższy poziom oferowanych usług. Dlatego w naszej ofercie znajdują się tylko nowe samochody z gwarancją producenta. Dbamy o wybór naszych klientów, dlatego u nas znaleźć można między innymi furgony chłodnicze, samochody typu VAN, busy dla 9 osób czy typowe brygadówki 7- i 9-osobowe. Oferujemy także plandeki oraz specjalistyczny sprzęt – autolawetę do przewożenia maszyn rolniczych czy lżejszych samochodów dostawczych.

auta dostawcze Krosno

Doskonały stan techniczny aut

Dzięki temu, że w naszej ofercie znajdują się tylko nowe samochody z rocznika 2016, 2017 czy 2018, możesz mieć pewność, że będą to auta w dobrym stanie technicznym. Niemniej są one stale sprawdzane i przechodzą regularne kontrole. Wypożyczalnia samochodów dostawczych z Krosna zapewnia także bogate wyposażenie aut oraz obecność dodatkowych elementów wspomagających korzystanie z pojazdów.

wynajem aut dostawczych Krosno

Tani  najem pojazdów dostawczych w Krośnie

Idąc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, możesz wynająć auto w naszej wypożyczalni z limitem lub bez limitu kilometrów.