24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Sanok

Wynajem aut i busów w Sanoku - Punkt Wydań

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic do korzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Samochody na teren miasta Sanok podstawiane są z oddziału Rzeszów. Za niewielką opłatą  podstawiamy i odbieramy auta pod wskazany przez Państwa adres.

wypożyczalnia aut w Sanoku

wypożyczalnia busów osobowych w Sanoku

Rezerwacje:
oddział - tel: 500 400 978
​​​​​infolinia - tel: 500 800 935
formularz rezerwacji on-line

Adres najbliższego oddziału:
​ul. Boya-Żeleńskiego 18
35-105 Rzeszów
 darmowy parking

Godziny otwarcia:
pn - pt 8:00-18:00
sb 8:00-15:00

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON SANOK I OKOLICE
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

 Miejscowość Sanok
Koszt dostarczenia auta - wynajem > 7 doby gratis
Koszt dostarczenia auta - wynajem < 7 doby 120 PLN

wynajem aut sanok

Sanok

Miasto powiatowe w województwie podkarpacki. Sanok położone jest w dolinie Sanu, na terenie Kotliny Sanockiej, u podnóża Gór Słonnych i Pogórza Bukowskiego w Euroregionie Karpackim. Przez Sanok przebiegają: droga krajowa nr 28, droga krajowa nr 84, droga wojewódzka nr 886

wypożyczalnia busów osobowych sanok

Nowe auta dostawcze i busy w Sanoku

Wybierając ofertę wynajmu samochodów dostawczych Kangoor z Sanoka, wybierasz wynajem aut w doskonałym stanie. To nowe, fabryczne auta z gwarancją producenta. Dodatkowo, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i niezawodność, samochody te przechodzą regularne przeglądy techniczne. Dzięki temu jest to wybór oszczędny, wygodny i bezpieczny.

auta dostawcze Sanok Kangoor

Zróżnicowana flota aut dla różnych sytuacji

Nasza firma dysponuje zróżnicowaną flotą. Oferujemy pojazdy typu VAN, busy dla 9 osób, brygadówki czy furgony w wersji Max i Mega Max. Dodatkowo znajdziesz u nas plandeki, kontenery z windą do wygodnego wsiadania oraz specjalistyczne auta z chłodnią. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która oferuje także autoalwetę do przewożenia maszyn budowlanych, sprzętu rolniczego czy lekkich samochodów dostawczych.

wynajem autolawet Sanok

Bogate wyposażenie aut i busów

Nasze samochody zostały wyposażone w nowoczesne systemu oraz wyposażenie dodatkowe, np. w system mocujący do przewozu ładunków. To wszystko sprawia, że wynajęte w Kangoor Sanok auto będzie ozdobą Twojej firmy.