24h 7dni/tyg infolinia - 500 800 935

Wypożyczalnia samochodów Tarnobrzeg

Wynajem aut i busów w Tarnobrzegu - Punkt Wydań

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Tarnobrzegu i okolic do korzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Samochody na teren miasta Tarnobrzeg podstawiane są z oddziału Rzeszów. Za niewielką opłatą  podstawiamy i odbieramy auta pod wskazany przez Państwa adres.

wypożyczalnia aut Tarnobrzeg

wynajem aut w Tarnobrzegu

Rezerwacje:
oddział - tel: 500 400 978
​​​​​infolinia - tel: 500 800 935
formularz rezerwacji on-line

Adres najbliższego oddziału:
​ul. Boya-Żeleńskiego 18
35-105 Rzeszów
 darmowy parking

Godziny otwarcia:
pn - pt 8:00-18:00
sb 8:00-15:00
 

TABELA OPŁAT - PODSTAWIENIE REJON TARNOBRZEGU I OKOLIC
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek VAT (+ 23%).

 Miejscowość Tarnobrzeg
Koszt dostarczenia auta - wynajem > 7 doby gratis
Koszt dostarczenia auta - wynajem < 7 doby 120 PLN

wypożczalnia aut tarnobrzeg Kangoor

Tarnobrzeg

Miasto na prawach powiatu w województwie podkarpackim. Tarnobrzeg podzielony jest na 15 osiedli będących jednostkę pomocniczą gminy. Do początku lat 90. XX wieku największy w Polsce ośrodek wydobycia i przetwórstwa siarki

wypożyczalnia aut w Tarnobrzegu Kangoor

Auta dostawcze z pełnym pakietem ubezpieczeń

Samochody dostawcze, które oferuje nasza firma – wynajem aut z Tarnobrzega – to pojazdy wysokiej klasy, nowoczesne, każdy na gwarancji producenta. To samochody praktyczne, oszczędne i doskonale wyglądające, ale także posiadające pełen pakiet ubezpieczeń oraz przechodzące regularne kontrole techniczne. Mają jeździć i wyglądać doskonale.

wynajem autolawet tarnobrzeg Kangoor

Szeroka oferta wynajmu aut dostawczych i busów w Tarnobrzegu

Wynajem samochodów dostawczych Kangoor w Tarnobrzegu oferuje różne pojazdy. Są to klasyczne busy dla 9 osób, tradycyjne brygadówki (w wersji 7- i 9-osobowej) oraz furgony (Max, Mega Max). Dodatkowo, jako jedna z niewielu firm w kraju, oferujemy także autolawetę, która jest w stanie przewieźć maszyny budowlane czy sprzęt rolniczy.

wynajem busów tarnobrzeg

Komfort korzystania

Nasza firma chce zadbać przede wszystkim o wygodę naszych klientów. Dlatego wynajem samochodów dostawczych w Tarnobrzegu może odbywać się z limitem kilometrów lub bez niego. Co więcej, warto zauważyć, że oferowane przez nas auta posiadają bogate wyposażenie, co sprawia, że komfort jazdy jest zdecydowanie wyższy, a cena wciąż ta sama.